VETUS ILT120PH Inspection Lid High 120mm for Wastewater Tanks
#9219087
#9219087
Special Order Estimated dispatch date: Jun 8 - Jul 20
Report incorrect product information
The ILT120PH is suitable for tanks with a wall thickness of 4 to 10 mm, such as the VETUS ATANK series.
  • Cut-out dimensions: 159mm diameter