VETUS ILT120PL Inspection Lid Low 120mm for Wastewater Tanks
#9219086
#9219086
Special Order Estimated dispatch date: Jun 8 - Jul 20
Report incorrect product information
The ILT120PL is suitable for tanks with a wall thickness up to 4 mm.
  • Cut-out dimensions: 159mm diameter