Ronstan CS2470-50 Spring Snap Hook 50mm
(1)
#9071400
(1)
#9071400
In Stock - Ready to Ship
Report incorrect product information
Heavy-duty spring snap hook
Ronstan CS2470-50 Spring Snap Hook Features:
  • Durable construction
  • Non-corrosive
  • Commodity grade
  • Quality rigging hardware
  • Quick attachment and removal
  • Suits a variety of applications
Ronstan CS2470-50 Spring Snap Hook Specifications:
  • A: 10.0 mm
  • B: 6.0 mm
  • C: 50.0 mm